Każdy właściciel zwierzaków domowych, chce im jak najlepiej. Najważniejszą rzeczą wpływającą na stan zdrowia zwierząt jest ich dieta. Nic dziwnego zatem, że szukamy jak najlepszej karmy dla naszego pupila. Przedstawię wam kilka marek karm, które bez problemu możecie podawać swojemu kotkowi.

Najlepsze kocie karmy

Orijen

Orijen
Zdjęcie Producenta

Jest to marka, którą kochają koty na całym świecie. Jej zdrowy i naturalny skład jest zauważany przez weterynarzy, dzięki czemu karmę tą możemy spotkać na wielu rankingach najlepszych marek z jedzeniem dla naszych pluszaków. Mieszanki są tworzone ze świeżych składników – mięsa drobiowego, ryb i warzyw. W ofercie możemy znaleźć także karmę dla kotów z nadwagą i karmę dla małych kotków.

 

Acana

Acana
Zdjęcie Producenta

Następna karma z tej listy, którą produkują w kanadzie. Składniki bezzbożowych karm Acana Regionals pochodzą z tradycyjnych farm i łowisk. W trakcie tworzenia tej karmy stosowano się do metodologi WHOLEPREY, opierającej się na naturalnym sposobie odżywiania się dzikich kotów. Składa się w 75% z mięsa, a reszta do dobrane odpowiednio warzywa i owoce, które pozwolą na zadbanie o odpowiednie witaminy. Jest to karma dla prawdziwych mięsożerców.

 

Applaws

Applaws
Zdjęcie Producenta

Jest to wysokiej jakości karma. W jej składzie znajduje się 80% białek, a reszta to warzywa. Skład karmy został zainspirowany obserwacją kotów w naturalnym środowisku. Producent ten produkuje karmę suchą, a także mokrą, więc będziemy mogli wybrać odpowiedni typ do diety naszego kota. Karmy te nie zawierają zbóż, więc nie wpłyną w zły sposób na naszego zwierzaka. Są bogate w kwasy tłuszczowe oraz różne probiotyki, które zadbają o układ pokarmowy naszego kota.

 

Brit Carnilove

Britt Carnilove
Zdjęcie Producenta

Bardzo dobrze dobrany skład i świeże naturalne składniki. Jest to najlepsze sformułowanie, które idealnie opisuje karmy Brit Carnilove. Są one tworzone tylko i wyłącznie ze składników naturalnych. Nie znajdziemy w nich takich substancji jak konserwanty czy ulepszacze smaku. Stanowią idealny i pełnowartościowy posiłek dla każdego z naszych kotków. Nawet najbardziej wybredne koty, nie będą marudzić, kiedy poda im się Carnilove.  Marka oferuje karmy w wielu wariantach smakowych, które zawierają mięso z dzika, łososia, renifera, indyka, kaczki, a nawet bażanta.

 

Josera

Josera
Zdjęcie Producenta

Jest to jedna z najbardziej ekskluzywnych karm, jakie możemy kupić na rynku. Jest wolna od GMO, a także soi, pszenicy i cukru, czyli od substancji, które mogą wywołać uczulenia u naszego sierściucha. Znane są z intensywnego naturalnego zapachu, jest to możliwe dzięki rezygnacji ze sztucznych aromatów i konserwantów. Regularnie są poddawane laboratoryjnej kontroli jakości, żeby zagwarantować najwyższy standard na rynku.

 

Ontario

Ontario
Zdjęcie Producenta

Jest to karma produkowana na terenie Europy! A dokładniej w Czechach. Jak można zauważyć po nazwie, karma odwołuje się do kanady. Jest to swego rodzaju hołdu, ponieważ karma bazuje na sprawdzonych kanadyjskich składach. Została stworzona i zaprojektowana we współpracy z dietetykami i weterynarzami. Oczywiście nie zawiera zbóż, konserwantów i sztucznych substancji, a główne składniki odżywcze zawdzięcza suszonemu mięsu.

 

A na koniec słów kilka

Mam nadzieję, że podane przepisy zasmakują waszym kotkom. W trakcie pisania tego artykułu przeszkadzały mi moje dwa kotki, Plamka i Pusia. One odżywiają się najlepszą karmą, mam nadzieję, że tak samo jak wasze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here