Już przedstawiliśmy wam najlepsze klawiatury i monitory. Dziś zebraliśmy kilka najlepszych myszek, jakie można znaleźć do 300 złotych. Jest to całkiem standardowa cena i w niej znajdziemy naprawdę porządny sprzęt, który posłuży nam na lata. Już nie przedłużając, zapraszam do zestawienia.

Najlepsze myszki do grania do 300 złotych

Genesis Xenon 800

Genesis Xenon 800
Zdjęcie Producenta

Jedna z najlepszych myszek genesis. Jeśli planujecie jej zakup, musicie zauważyć, że jest to szczur jedynie dla osób praworęcznych. Osoby leworęczne będą miały bardzo duży problem, żeby przyjemnie jej używać. Wyposażona jest w sensor PMW 3389, jest to aktualnie jeden z najlepszych sensorów optycznych. Pozwoli na bardzo dokładne odwzorowanie naszych ruchów. Została wykonana w nowym stylu, umożliwiającym wentylację naszej dłoni. Do dyspozycji mamy dodatkowe dwa przyciski, które możemy zaprogramować odpowiednio do naszych predyspozycji. Jej waga to zaledwie 58g, więc nawet jej nie poczujemy.

 

Logitech G502 Hero

Logitech G502 Hero
Zdjęcie Producenta

Aktualnie najczęściej polecana myszka na różnych grupach i forach. W cenie 300 złotych możemy kupić zwyczajną wersję, jak i edycję specjalną, która różni się wykończeniami. Jest bardzo wygodna, jeśli trzymamy myszkę używając tak zwanego claw gripu. Została wyposażona w bardzo dużą ilość programowalnych przycisków, dzięki czemu najważniejsze opcje możemy mieć w zasięgu palców. Także została wyposażona w sensor optyczny, w tym przypadku jest to sensor HERO. Pozwoli on na dokładne odwzorowanie ruchów w połączeniu z możliwością ustawienia bardzo wysokiego dpi. Waży 121 gram i jest dla osób praworęcznych.

 

SteelSeries Rival 310

SteelSeries Rival 310
Zdjęcie Producenta

Pierwsza w zestawieniu myszka dla osób leworęcznych. Za śledzenie naszych ruchów odpowiada wysokiej jakości sensor optyczny TrueMove3. Jest to aktualnie jeden z najlepszych sensorów, jakie możemy znaleźć na rynku. Pojawia się zazwyczaj jedynie w myszkach od SteelSeries. Rivale są już znane od wielu lat. Powodem, dla którego tak długo są na rynku, jest ich niezniszczalność i zaufanie użytkowników. Ma dwa programowalne przyciski, których ustawienia możemy zmienić w specjalnym programie. Tak samo możemy dowolnie ustawić kolor podświetlenia zależnie od naszych preferencji. Polecana jest głównie dla osób używających niskiego DPI.

 

Razer DeathAdder Elite

Razer DeathAdder Elite
Zdjęcie Producenta

Dorzucamy także coś dla fanów sprzętu Razera. Model DethAdder jest już znany od wielu lat. Aktualnie do wyboru jest kilka jej modeli, w tym artykule opisujemy wersję Elite. Jednak jeśli chcecie wydać mniej to możecie kupić wersję V2 lub Essential. Jeśli posiadacie inne urządzenia od Razera to możecie wykorzystać wspólne podświetlenie. Pozwoli to na spersonalizowanie całego swojego zestawu. Jest to myszka dla osób praworęcznych. Tak jak dyktuje aktualny standard, ta myszka jest wyposażona w sensor optyczny. Sprawdza pozycję sensora 1000 razy w ciągu sekundy, więc możemy być pewni, że idealnie odwzoruje nasz ruch. Przyciski od firmy Omron pozwolą na nawet 50 milionów kliknięć bez żadnych problemów.

A na koniec słów kilka

Postarałem się przedstawić wszystkie typy myszek, jakie mogą was zainteresować. Każda z nich oferuje trochę inne plusy. Będziecie mogli wybrać gryzonia odpowiedniego do waszych wymagań, jeśli chodzi o wygląd jak i chwyt. Zapraszam do naszych innych materiałów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here