W ostatnich czasach słusznie odchodzimy od przeświadczenia, że kobieta ma być księżniczką w wieży, o którą zawsze powinien się starać ten dzielny książę, któremu nic nie jest straszne. Dziewczyny również mogą wykonać ten pierwszy krok, który później może rozwinąć się w coś większego. Dlatego warto wiedzieć, jak zagadać do chłopaka.
Chłopcy nie czytają nikomu w myślach, nie ma zresztą osoby, która by to potrafiła.

Jak zagadać do chłopaka?

Przede wszystkim bądź szczera! Nie ma sensu udawać kogoś, kim się nie jest, bo będzie to męczące dla obu stron i może szybko wyjść na jaw. Po prostu bądź sobą, nie okłamuj go, pokaż, czym się interesujesz. Bycie szczerym przyciąga inne osoby i wiąże się z tym, że jest się pozytywnym.

Również nie ma sensu udawanie, że chcesz się z nim tylko przyjaźnić. Udawanie przyjaciółki, tylko po to, żeby się do niego zbliżyć, jest bardzo złym rozwiązaniem. Po pierwsze zatajasz swoje intencje, przez co chłopak może się poczuć oszukany. Po drugie sama się dyskwalifikujesz i pokazujesz, że on cię nie interesuje jako chłopak. Bardzo ważne jest, aby na początku znajomości pokazać, że jest się jednocześnie przyjaciółką, jak i kandydatką na dziewczynę.

Jak wykorzystać sytuację?

Kluczem tego, jak zagadać do chłopaka, jest wykorzystanie odpowiedniej sytuacji. Ustawianie jakiejś sztucznej scenki, aby do niego zagadać, może być złym pomysłem, bo będziesz się stresować. Sytuacja jest bardzo łatwa, kiedy znasz jego zainteresowania. Może się okazać, że jest bardzo dobry w czymś, w czym ty jesteś słaba, dzięki czemu będziesz mogła do poprosić o pomoc. Możecie mieć wspólne zainteresowania i po prostu o nich pogadać. Możecie znaleźć się w zwykłej codziennej sytuacji i rozmowa naturalnie sama przyjdzie.

Nie szukaj daleko sposobów, jak zagadać do chłopaka, może się okazać, że najprostsze rozwiązanie jest tym najlepszym. Jeśli masz wystarczająco odwagi i czujesz się wystarczająco pewna siebie, to możesz otwarcie chłopakowi powiedzieć, że uważasz go za ciekawą osobę i masz wrażenie, że moglibyście się dogadać. Zwykłe słowa, które są miłe dla drugiej osoby, a jednocześnie nie są poważnym wyznaniem. Są też bardzo bezpieczne dla osoby, która je wypowiada, bo nie pokazuje jej głębszych uczuć oraz zostawia przestrzeń na pomyłkę i sytuację, w której nie jesteśmy w stanie się dogadać z tą osobą i nasze wyobrażenia odbiegły od rzeczywistości.

Nieco inaczej sytuacja wygląda, kiedy znamy tego chłopaka. Wtedy to, jak zagadać do chłopaka, jest nieco łatwiejsze, ale bardzo często wymaga przypomnienia, że jesteśmy nie tylko przyjaciółki. W tych przypadkach najlepszy będzie żartobliwy flirt, mogący być komplement lub nawiązaniem do tego, że można by się jeszcze kiedyś spotkać. W takich sytuacjach jest też ważna mowa ciała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here