Jak narysować serce? Z pozoru jest to bardzo prozaiczne pytanie, tak banalne, że nikt na co dzień się nad tym nie zastanawia. Dla wielu osób jest to też niepotrzebne, bo wydaje się przecież, że każdy potrafi narysować serce, ale czy tak jest faktycznie? Czy narysowanie serca jest takie proste? Czy ktoś z tych wszystkich ludzi zastanawiał się, jak narysować serce, które będzie idealnie równe?

Jak narysować serce?

Sposobów na to, jak narysować serce jest wiele. Niektórzy rysują serce jedną linią, zaczynając od dołu. Następnie można wybrać kierunek, rysować serce kierując się do góry w lewą stronę czy w prawą?

Kolejny sposobem na narysowanie serca jedną linią jest rozpoczęcie od góry, od wgłębienia pomiędzy dwoma połówkami serca. Znowu mamy wybór, czy rysujemy serce, kierując się w lewo czy może w przeciwnym kierunku?

Serce można także rysować, używając dwóch linii. Jednym ze sposobów jest narysowanie od dołu linii o kształcie laski, a następnie dorysowanie drugiej, symetrycznej linii, która będzie się łączyła z końcami pierwszej narysowani laski. Serce, używając dwóch linii, można też zacząć rysować od góry, od wgłębienia pomiędzy dwoma połówkami serca. Wtedy rysuje się linię o kształcie laski, zaczynając od zawijasa u góry, a następnie, kończąc na koniuszku. Następnie należy dorysować drugą, symetryczną linię, która sprawi, że otrzymamy zamknięty kształt serca.

Być może są osoby, dla których wygodniejszym sposobem na to, jak narysować serce, będzie pomieszanie ze sobą tych dwóch metod. W takim wypadku linię, która oznacza pierwszą połowę serca, można narysować od dołu, a symetryczną do niej linię można narysować od góry lub odwrotnie zacząć od góry, a symetryczną linię dorysować, zaczynając od dołu.

Wykorzystanie liczby 3

Kolejnym sposobem, jak narysować serce, jest wykorzystanie liczby 3. Jest to sposób bardzo powszechny w internecie, który polega na napisaniu znaku nierówności i obok tego 3, matematycznie można to określić jako „mniejsze niż trzy”. Ten sposób można wykorzystać do rysowania serca zarówno w poziomie, jak i pionie. Aby narysować serce w orientacji pionowej z wykorzystaniem liczby 3, wystarczy napisać 3, którego otwarta część będzie „leżeć do dołu”, a następnie dorysować dwie proste linie, które odchodzą od końców trójki.

Kolejnym sposób jest narysowanie serca, które składa się z dwóch prostych linii i dwóch łuków. Najpierw należy narysować linię, która idzie w górę, lekko po skosie. Następnie dorysować drugą, symetryczną do niej linię, która biegnie w przeciwnym kierunku, ale zaczyna się w tym samym punkcie, co pierwsze linia. Od końca pierwszej linii do punktu pomiędzy końcami obu linii, narysować łuk, a następnie drugim łukiem połączyć koniec drugiej linii z punktem pomiędzy końcami obu linii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here