Dzięki telefonom komórkowym możemy nie tylko dzwonić, wysyłać sms-y i maile, robić zdjęcia, słuchać muzykę, robić zdjęcia, kręcić filmy, czy korzystać z internetu. Przede wszystkim, aby kontaktować się z bliskimi nam ludźmi, musimy mieć na koncie dodatnie środki. Musimy po prostu doładować konto dzięki kartom – zdrapkom,, wydrukom, które wyglądają jak paragony fiskalne, czy też możemy zrobić przelew bankowy. Jest wiele sposobów na doładowanie swojego, jak i… czyjegoś konta. Tak, możemy również doładować konto bliskiej osobie, robiąc jej tym samym miły prezent – czy to urodzinowy, czy imieninowy, czy po prostu bez okazji.

Jak doładować komuś konto Play?

Wszystko zależy od tego, w jakiej sieci mamy telefon my sami, albo osoba, której chcemy doładować konto. A wiadomo, że w Polsce funkcjonuje ich przynajmniej kilka. O ile na pewno łatwiejsze jest dokonanie przelewu bankowego, ponieważ wystarczy tylko zalogować się na swoje konto i wpisać numer telefonu, o tyle być może ktoś z nas doładowuje konto na komórce w inny sposób, bo na przykład nie ma konta w banku. Wiele informacji można znaleźć na ten temat w sieci pod przykładowym hasłem ”jak doładować komuś konto play”. Po wpisaniu tego przykładu hasła zostaniemy przekierowani na stronę www sieci Play, a tym samym dowiemy się wszystkiego, co jest potrzebne, aby zarówno samemu się doładować, jak i zrobić komuś taki prezent.

Bardzo często nie mamy przecież pomysłu na prezent dla kogoś, na kim nam zależy, a dodatkowe środki, które umożliwią z nami kontakt to na pewno dobry pomysł. Nie ma przecież chyba wśród nas osoby, która nie posiadałaby telefonu komórkowego. Szczególnie w czasach koronawirusa, kiedy to nie mogliśmy się przecież tradycyjnie spotykać, kontaktowaliśmy się dzięki urządzeniom mobilnym, którym między innymi jest telefon komórkowy. A przecież żeby mieć z kimś kontakt, trzeba mieć na koncie w komórce pieniądze. Nie umiejąc jednak robić wspomnianych już przelewów bankowych, którymi także można się doładować, albo w ogóle nie mając konta w banku, czy też bojąc się wychodzić z domu w obawie przed zarazą, prawdopodobnie wielu z nas nie miało się jak kontaktować z bliskimi, z którymi nie mieszka.

Kiedy warto to zrobić?

Dlatego od dawna znana opcja doładowania komuś innemu konta w sieci, w której posiada on numer telefonu to dobry pomysł na prezent, a tym samym kontakt z nami. Na pewno wielu ludziom w ostatnich trudnych czasach bardzo się to przydało. Być może wiedzieliśmy, że coś takiego istnieje, ale do tej pory z tego nie korzystaliśmy. A jeśli nie wiedzieliśmy o takiej możliwości, warto się tego dowiedzieć, aby w razie potrzeby z tego skorzystać. Bo życie jest przecież po to, żeby można było je sobie ułatwiać. I to na wiele różnych sposobów. A przecież nowoczesna technologia ciągle nam coś w tej kwestii proponuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here