Kiedy premiera cyberpunk 2077?

Nadszedł długo wyczekiwany moment przez wszystkich graczy. Już 10 Grudnia o północy czasu polskiego można zagrać w Cyberpunk 2077, najgłośniejszy polski hit, stworzony przez studio CD Projekt znane z serii Wiedźmin. Oczekiwaliśmy ponad 7 lat od pierwszej zapowiedzi, ale w końcu gracze na całym świecie będą mogli rozkoszować się tym wielkim, futurystycznym światem.

 

Czym jest Cyberpunk?

Cyberpunk 2077
CD Projekt

Cyberpunk jest światem wykreowanym przez studio R. Talsorian Games zajmujące się produkcją gier planszowych i gier RPG, więc tak samo jak Wiedźmin, Cyberpunk 2077 ma swoje podstawy w książkach. Trafiamy do mrocznego i smutnego, a zarazem kolorowego i dynamicznego świata, oczywiście nasza interpretacja zależy od strony, z jakiej na niego patrzymy. Władzę pełnią olbrzymie korporacje, dla których liczy się tylko zysk. Na ulicach prawie każda osoba jest wyposażona w różnych rodzajów wszczepy, które umożliwiają poszerzenie osiągów ludzkiego ciała.

 

Czy opłaca się zagrać w Cyberpunk 2077?

Jeśli jesteś fanem szybkiej akcji, sci-fi, wyborów moralnych, niesamowitej fabuły, a także przejażdżek w rytm świetnej muzyki, to ta gra jest dla ciebie! CD Projekt idealnie przeniosło poczucie bycia w mieście przyszłości. Fabuła na każdym momencie zachwyca, a nawet łapie za serce. Jest to jednak z niewielu gier, przy których uroniłem łzę. W trakcie wątku głównego zżyjesz się niesamowicie z wieloma świetnie napisanymi bohaterami. Często znajdziesz z głównym bohaterem wspólny język i zobaczysz, że na pierwszy rzut oka złe czyny, jednak mają swoje uzasadnienie. Już nie mówiąc o świetnym połączeniu dwóch bohaterów w jednego. Duet V i Johny Silverhand będzie zapamiętany na długo!

Cybepunk 2077
CD Projekt

 

Podsumowanie

Cyberpunk 2077 jest aktualną grą roku, jednak nadal potrzebuje drobnych poprawek w celu pozbycia się błędów i glitchy. Jednak jeśli drobne problemy wam nie przeszkadzają to czym prędzej kupujcie i poznawajcie ten niesamowity świat.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here