Każdy właściciel psa, chce dla jego jak najlepiej. Oddaje swój czas na długie spacery i zabawę. Oczywiste jest także, że chce, żeby jego pies odpowiednio się odżywiał. Przedstawimy wam kilka najlepszych karm na rynku, jakie możecie kupić swojemu psu.

Najlepsze karmy dla psa

77 Pet Food Large Edward VII

77 Pet Food Large Edward VII
Zdjęcie Producenta

Karma 77 wyróżnia się wśród konkurencji tym, że jako jedyna jest monobiałkowa i hipoalergiczna. Oznacza to, że białko pochodzi tylko z jednego źródła, a także składa się z takich składników, że nie wywołuje alergii u naszych psiaków. W tych karmach nie znajdziemy zbóż czy innych wypełniaczy. Nazwa karmy pochodzi od temperatury, w jakiej jest przygotowywana, czyli w 77 stopniach. Pozwala to na odpowiednie przygotowanie mięsa i zatrzymanie jak największej ilości składników odżywczych i witamin. Opinie na temat tych karm są prawie wyłącznie pozytywne, jednak przed zakupem najlepiej sprawdzić, czy nasz pies ją polubi. Na stronie producenta, możemy zamówić próbki.

W przypadku karmy „Large Edward VII” składa się ona w 50% z indyka, 24% batatów oraz 26% warzyw i dodatków.

 

Orijen Original Dog

Orijen Original Dog
Zdjęcie Producenta

Karma Orijen Original składa się głównie z drobiu, a dokładniej z kurczaków i indyków chowanych na wolnym wybiegu. Jak dodatki pojawiają się także ryby z naturalnego środowiska, a nie z hodowli, a także jaja ściółkowe. Skład karm tej firmy został ułożony zgodnie z regułami WholePrey. Oznacza to, że ta karma dostarcza wszystkich potrzebnych składników odżywczych dla waszego pieska. Jest szeroko nagradzana na całym świecie, więc można ją kupić bez zastanawiania się.

 

Applaws Adult Small and Medium

Applaws Adult Small and Medium
Zdjęcie Producenta

Jest to karma składająca się w 75% z kurczaka i jagnięciny. Pozostałe składniki to warzywa, naturalne ekstrakty i probiotyki. Oczywiście w tej karmie nie znajdziemy żadnych zbóż. Jest specjalnie przygotowana głównie dla małych i średnich ras psów. Z powodu zawartości probiotyków, karma poza zaspokojeniem głodu i zapotrzebowania na składniki odżywcze, także zaopiekuje się odpowiednim stanem układu pokarmowego naszego psa. Karma także jest hipoalergiczna, więc możemy podawać ją naszemu psiakowi bez strachu, że źle na nią zareaguje.

 

Eukanuba Active Adult Large Breed

Eukanuba Active Adult Large Breed
Zdjęcie Producenta

Jest to karma, która powstała we współpracy z wieloma znanymi i szanowanymi weterynarzami i dietetykami. Ten akurat typ karmy, jest specjalnie przygotowany, żeby zaspokajał wszystkie potrzeby odżywcze, a także energetyczne w jak najmniejszych dawkach. Pozwoli to na zachowanie dobrej i zbilansowanej diety, mimo mniejszych dawek karmy. Akurat ta karma jest przeznaczona dla dorosłych psów, w wieku od 18 miesięcy do 6 lat. Jednak w swojej ofercie firma ta posiada także wiele innych karm, więc bez problemu znajdziecie taką, która podpasuje waszemu psu.

 

Nutrilove Dog Adult Medium

Nutrilove Dog Adult Medium
Zdjęcie Producenta

Karma specjalnie przygotowana dla dorosłych psów średnich ras. Jest pełnowartościowym posiłkiem, a w składzie możemy znaleźć 40% drobiu. Zawiera wszystkie potrzebne substancje odżywcze, pozwalające na zachowanie zdrowia i odpowiedniej kondycji fizycznej. W składzie ma także składniki, które zaopiekują się jakością skóry i sierści naszego psa, a także utrzymają w dobrej kondycji jego stawy i chrząstki. Karma jest pozbawiona wszelkich cukrów, konserwantów i sztucznych aromatów.

 

A na koniec słów kilka

Bez problemu dzięki tej liście znajdziecie karmę odpowiednią dla waszego psa. Jeśli poszczególne wymienione karmy, niezbyt pasują do wymagań i potrzeb psiaka, możecie sprawdzić inne karmy z oferty wymienionych wyżej producentów. Na 100% znajduje się tam karma, która idealnie trafi w gust i potrzeby wasze, jak i psa.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here