Co kupić motocykliście na święta ?

Jest to duża zagwozdka dla osób, które muszą coś wybrać swojemu bliskiemu, który pasjonuje się jazdą jednośladem. Przedstawimy wam kilka pomysłów, może uznacie, że jakiś z przedstawionych prezentów przypadnie guście waszemu motoświrowi.

 

TOP 5 prezentów dla motocyklisty

Brelok do kluczy

Brelok do kluczy
unsplash.com

Świetnym pomysłem będzie brelok do kluczy! W sieci jest do wyboru wiele różnych typów tego dodatku. Dużo firm pozwala spersonalizować zawieszkę do waszych pomysłów. Może chcesz, żeby brelok zawierał imię lub ksywkę osób, która ma dostać ten prezent? Nie ma problemu! Na rynku możecie zamówić zawieszki wykonane z różnych materiałów: skóry, metalu, plastiku, szkła itp. Oczywiście im bardziej brelok jest spersonalizowany, tym większy koszt.

 

Kocie uszka na kask

Kocie uszka na kask
unsplash.com

Świetnym dodatkiem do kobiecych jak i męskich kasków będą kocie uszka! Taki dodatek pozwala wyróżnić się pomiędzy innymi motocyklistami. Także niesamowicie dobrze wyglądają! Jeszcze lepszy będzie efekt, jeśli połączymy uszka z oświetleniem LED zamontowanym na motocyklu.

 

Oświetlenie LED na motocykl

Oświetlenie led
unsplash.com

Oświetlenie LED zmienia bardzo dużo w odbiorze motocyklu. Pozwala spersonalizować charakter maszyny pod nasze emocje, a także kombinezon. Kobiety mogą wybrać różowy lub fioletowy kolor i stworzyć własną strefę kobiecości wśród motocyklistów. Dodatkowo kolory, w jakich prezentuje się nasz motocykl, mogą zostać naszą wizytówką. Każdy, kto zobaczy charakterystyczny zestaw kolorów, będzie wiedział, że to właśnie ty nim jedziesz.

 

Podgrzewane manetki

Manetki podgrzewane do motocykla
unsplash.com

Świetnym prezentem dla osób, które kochają jeździć przez cały rok, będą podgrzewane manetki. Zwiększą one komfort jazdy, a także ochronią przed chorobami stawów. Uczucie ciepłych dłoni, podczas długich jesiennych wycieczek, jest niezastąpione.

 

Plecak na bak motocyklowy

Plecak na motocykl
unsplash.com

Wielu motocyklistów zmaga się z brakiem miejsca na przedmioty osobiste. Jeśli nasz bliski ma taki sam problem, może kupcie mu plecak na bak? Pozwoli on na bezpieczne przewożenie rzeczy osobistych, a nawet będzie miał gdzie przewozić prowiant, który bardzo przydaje się podczas długich wycieczek.

 

Na koniec słów kilka

Mam nadzieję, że nasze porady ułatwią wam wybór prezentu. Musicie sprawdzić, co wasz bliski już posiada. Drugi zestaw ogrzewanych manetek średnio się przyda. Jeśli nadal nie jesteście przekonani co do prezentu, sprawdźcie inny nasz artykuł pod tytułem „Co kupić na święta Bożego Narodzenia?„.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here